درباره شرکت اندیشه نگاران سپهر آفاق

مدیران و کارشناسان این شرکت با هدف رضایتمندی و مشتری مداری خود ، ظرف این مدت با تلاش مستمر و شبانه روزی توانسته اند نرم افزار های متعددی در زمینه های مختلف پزشکی و به طور تخصصی طب کار و بهداشت حرفه ایی تولید نمایند و سهم کوچکی در خدمت رسانی به مردم را داشته باشند.
وزارت بهداشت و درمان ، معاونت بهداشتی علوم پزشکی را برای انتخاب نرم افزار برتر جهت پیاده سازی سامانه طب کار وزارتخانه انتخاب نمودند و این معاونت پس از بررسی های لازم نرم افزار طب کار آفاق را به وزارتخانه معرفی نمودند. پس از بررسی مجدد نرم افزار های مطرح شده در وزارتخانه و ارائه پروپوزال نرم افزار و مبادله درخواستها و انتظارات وزارتخانه در نهایت این شرکت توانست تواناییهای خود را به اثبات برساند و پس از انجام چندین نرم افزار پزشکی ملی تحت وب با قابلیتهای فراوان و گزارشگیری پویا مجری پیاده سازی سامانه گردد.

ارزش‌ها و تعهدات ما

1. اعتلای فرهنگ و صنعت مردم ایران
2. به روز بودن آگاهی و اطلاعات در حوزه کاری خود
3. تاکید بر تامین رضایت مشتری
4. حمایت از توانایی ها و خلاقیت های نیروهای جوان

خط مشی شرکت اندیشه نگاران سپهر آفاق

احتراما ، با توجه به ضرورت و اهمیت انجام دقیق معاینات ادواری برای شرکتها و مراکز صنعتی و همچنین سرمایه گذاریهای کلان انجام شده در این زمینه ، داشتن اطلاعات کاربردی برای پیشگیری از شیوع بیماری ها امری ضروری است که این امر با استفاده از یک نرم افزار تخصصی محقق می گردد.
با توجه به اینکه تصمیم گیری صحیح مدیران مجموعه منوط به داشتن آمارهای دقیق و قابل فهم از وضعیت سلامت شغلی پرسنل می باشد ، از طرفی با توجه به فراوانی جمعیت ، تنوع مشاغل ، عوامل زیان آور محیط ، تعدد نشانه - تشخیص و یافته های پزشک ،آمارگیری کلی و جزئی به صورت دستی مستلزم صرف زمان و نفر ساعت زیاد برای استخراج داده ها می باشد و از آنجائیکه این عملیات توسط نیروی انسانی انجـام می گیرد، امکان بروز خطا در نتایج بدست آمده بسیار زیاد است.
سیستمهای نرم افزاری در جهت تسریع بخشیدن به در اختیار گذاشتن گزارشات قابل اطمینان و آمارهای دقیق به مدیران و همچنین آنالیز داده ها در جهت تصمیم گیری بهتر برای ارتقاء رشد و بالندگی نیروی انسانی ، ایجاد محیطی ایمن و عاری از آلودگی و حذف تمامی حوادث و اثرات سوء بر افراد ، محیط زیست ، دستگاهها ، تاسیسات و ایجاد بهبود شرایط کاردر اولویت قرار دادن موضوعات بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست .تدوین سیاستها ، اصول و الزامات مرتبط با نظام یکپارچه سیستم مدیریت بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست .تخصیص منابع مالی ، انسانی و سازمانی مورد نیاز رعایت قوانین و مقررات ملی و بین المللی .ارزیابی عملکرد برنامه ها به منظور بهبود مستمر سیستم مدیریت بهداشت ، ایمنی ،محیط زیست .ارایه آموزش های لازم و فن آوریهای جدید به صورت مستمر.مشارکت دادن دانشجویان ،اساتید و کارکنان در جهت بهبود مستمر سیستم مدیریت بهداشت ، ایمنی و محیط زیست به شما کمک می کند.
در این راستا شرکت اندیشه نگاران سپهر آفاق با استفاده از کادر مجرب و متخصص خود نرم افزارهای تخصصی طب کار ، کلینیک ، داروخانه و ... را در قالب یک نرم افزار جامع تهیه نموده که در حال حاضر چندین سال است که در شرکتهای مختلفی نصب و در حال بهره برداری می باشد.